Panasonic zoekt producttesters

Eindgebruikers gaan voor Panasonic optische meetsensoren testen. Het doel van deze actie is om de sensoren verder te verbeteren en aan te passen aan de behoefte van de markt en de wensen van de eindgebruikers.

De betreffende sensoren worden vaak gebruikt in automatische productielijnen waar producten worden gecontroleerd, opgespoord, gemeten, onderscheiden en/of geëvalueerd. Belangrijke aspecten van de tests zijn het gedrag bij hoge snelheid-applicaties, hoge herhaalbaarheid en objectdetectie onder moeilijke omstandigheden. Alle Europese bedrijven of professionals die werken in de industriële productie kunnen zich inschrijven om producttester te worden. Aan het eind van de testperiode moeten de producttesters een evaluatieformulier invullen om de resultaten en ervaringen te delen; de testers mogen de geteste sensor (kosteloos) behouden. Alle feedback wordt verzameld en verwerkt en de hieruit voortgekomen ideeën, suggesties en ervaringen zullen door Panasonic in toekomstige ontwikkelingen worden geïntegreerd.

Aanmeldingen kunnen gedaan worden via de website www.panasonic-electric-works.nl of door een e-mail (in het Engels) te sturen naar sensors.peweu@eu.panasonic.com.