Nieuwe directeur Elektronische Componenten afdeling Inkoop B2B Conrad

Conrad heeft Jesper Rasmussen benoemd tot directeur Elektronische Componenten voor B2B en inkoop van componenten. Jesper heeft jarenlange internationale ervaring op het gebied van distributie en inkoop van elektronische componenten. Voortbouwend op deze expertise zal Jesper de focus van Conrad op B2B verder uitbreiden en zo de weg effenen voor toekomstige omzetgroei. Om deze doelen te bereiken zal Jesper een krachtig team samenstellen met de benodigde operationele ervaring om het assortiment van actieve, passieve en elektromechanische apparaten uit te breiden.

Jesper Rasmussen versterkt als nieuwe directeur Elektronische Componenten de afdeling Inkoop van Conrad.

“We zijn zeer verheugd dat Jesper Rasmussen bij ons bedrijf komt werken”, zegt Holger Ruban, CEO bij Conrad. “Jesper’s jarenlange ervaring in de elektronica distributie maakt hem bij uitstek geschikt om ons toch al uitgebreide assortiment componenten op een continue en strategische basis uit te breiden. Door te investeren in zowel sterke component merken als strategisch complementaire producten en aanverwante oplossingen, willen we onze toewijding aan zowel industriële- als B2B-klanten versterken. Bovendien werken we voortdurend aan de verbetering van onze lijnkaart en zorgen we ervoor dat onze klanten heel snel nieuwe producten en klantspecifieke oplossingen kunnen krijgen.”

Voordat Jesper Rasmussen bij Conrad in dienst trad, was hij van 2011 tot 2017 Global Product Director bij Farnell. Van 2009 tot 2011 was hij Strategic Purchase Manager bij Cobham. Van 2003 tot 2009 was Jesper Head of Product bij Arrow. Andere functies die hij tijdens zijn professionele loopbaan heeft vervuld zijn Field Sales bij TTI (2002-2003) en Purchase Manager bij Arrow (1996-2002).