NIDays 2013 op 1 oktober
National Instruments heeft de datum bekendgemaakt voor NIDays 2013 - THE LabVIEW Conference: de jaarlijkse bijeenkomst van het bedrijf voor ontwerpers van test-, meet- en regelsystemen. Dit jaar vindt NIDays plaats op 1 oktober 2013 in de Jaarbeurs te Utrecht.
Dit evenement trekt elk jaar een groot aantal ingenieurs, docenten en wetenschappers die nieuwe technologieën verkennen en ontdekken hoe een grafisch systeemontwerp innovaties kan versnellen en testkosten kan reduceren.
Tijdens deze ééndaags bijeenkomst worden twee thematische presentaties gegeven, leiden experts van NI en uit de industrie interactieve sessies, zijn er workshops en een levendige tentoonstelling met demonstraties door verschillende bedrijven. Weer terug van weggeweest op NIDays is de CodeBuster Bar, waar systeemontwerpers vragen kunnen stellen of code aan deskundigen van NI en Alliance Partners kunnen voorleggen voor advies om hun test-, meet- of besturingssysteem te verbeteren.
Bezoek http://netherlands.ni.com/nidays voor meer informatie en om u voor de bijeenkomst in te schrijven.


