KWx FLIR InfraRoadshow
Thermografie is een van de meest effectieve technieken om energieverlies inzichtelijk te maken en uitval van processen te voorkomen. Daarnaast is de warmtebeeldtechniek ook een uitstekend hulpmiddel om storingen sneller te lokaliseren en op te lossen.
Over thermografie, oftewel het meten van temperaturen met behulp van warmtebeelden, doen de wildste verhalen de ronde. Het zou duur zijn, ingewikkeld, complex te bedienen, niet geheel betrouwbaar en de rapportage is tijdrovend. Ja, natuurlijk het is een vak, maar door de toegepaste technologie van FLIR voor iedereen bereikbaar en voor de meest uiteenlopende toepassingen geschikt.
Juist deze combinaties gaat KWx tijdens de InfraRoadshow 2012 volop in de schijnwerpers zetten om huidige en toekomstige gebruikers zeer toepassingsgericht de voordelen van thermografie te laten zien en de benutten. Hierbij zal gebruik worden gemaakt van zowel statische als bewegende beelden. Wat mag u als deelnemer verwachten? Thermografie en warmteleer zijn als een Siamese tweeling met elkaar verbonden, dus een stuk meettheorie en de valkuilen ontbreken niet. Het gaat om de meetpraktijk en die is volop aanwezig in de vorm van praktische meetopstellingen waarop de deelnemer zelf thermografische metingen kan verrichten en beoordelen onder leiding van gecertificeerde thermografen. Elektrotechnische, bouwkundige en werktuigbouwkundige toepassingen worden praktisch in beeld gebracht en toegelicht. Uiteraard ontbreken de draagbare thermografische camera’s niet en krijgt de deelnemer een juist beeld over welke toepassingen bij welke camera hoort. Ook gebruikers van warmtebeeldcamera’s zijn van harte welkom bij het informatieve programma en kunnen daarnaast ook kennis maken met de nieuwste camera’s van FLIR met innovatieve MSX- technologie.
De KWx InfraRoadshow 2012 vindt plaats op zeven verschillende locaties in Nederland in de maanden september en oktober. Meer informatie en inschrijven gaat via de website www.kwx.nl/infraroadshow.aspx