Integreer uw instrument in de Virtual Reality-installatie

Exposanten in de World of Automation hebben tijdens de technologiebeurs WoTS meerdere mogelijkheden om hun marketingactiviteiten toe te spitsen. Bedrijven die bijvoorbeeld instrumentatie of procesapparatuur leveren, kunnen profiteren van de virtuele multi-vendor plant.

Speciaal voor de World of (Process) Automation wordt er een virtuele procesinstallatie ontwikkeld. Dit is een gezamenlijk project van de STC-group – het kennis- en opleidingsinstituut voor de scheepvaart, transport en havenindustrie – softwarebedrijf VR Owl en een tiental instrumentenleveranciers. Wilt u als exposant uw instrument in dit Virtual Reality (VR)-platform integreren? Er zijn nog enkele plekken beschikbaar.

Bezoekers ervaren op de beursvloer van World of Automation zelf in VR 3D de nieuwste instrumenten en hun onderscheidende functies. Bijkomend voordeel is dat de deelnemende bedrijven tegelijkertijd kennismaken met de mogelijkheden van VR voor de eigen werkomgeving. Als u interesse heeft, stuur dan een e-mail naar Susanne van Boxtel via susanne@fhi.nl of bel 033 465 75 07.

Naast de virtuele installatie wordt er op de WoTS-beurs ook een seminar georganiseerd waarin een aantal eindgebruikers de nieuwste ontwikkelingen op het vlak van analyse en instrumentatie presenteren.

https://wots.nl/