EMC seminar: de gouden EMC regels

Op 30 en 31 oktober en 1 november 2012 organiseren Würth Elektronik en BICON Laboratories het EMC seminar: de gouden EMC regels.

EMC blijft voor velen een moeilijk te beheersen problematiek. Filteren en ontkoppelen versus re-designen. Würth Elektronik en BICON Laboratories slaan op deze dag de handen ineen om deze materie uit te leggen en inzichtelijk te maken. Verder is er een gastspreker uit de semi-conductor-wereld.

Praktische verhalen afgewisseld met verhelderende demonstraties op het gebied van filteren en ontkoppelen geven de deelnemer niet alleen inzicht in de te nemen stappen maar ook in het maken van een goede financiële afweging. Gedurende de gehele dag is er voldoende mogelijkheid tot het stellen van vragen.

Locatie
Bicon Laboratories, Waterdijk 3a in Helmond.
www.bicon.nl/events/event/
De toegang is gratis.