EMC-event 2016

Op 8 en 9 maart 2016 organiseren DARE!! en Würth Elektronik het EMC-event 2016. Tijdens dit event staan de begrippen CE, EMC, ESD en Surge centraal. Technisch inhoudelijke verhalen afgewisseld met een verhelderende demonstratie zullen u verrassend meer inzicht geven op het gebied van EMC en ESD.

Het EMC Event 2016 wordt ondersteund door een aantal leidende bedrijven en organisaties op het gebied van Elektromagnetische Compatibiliteit (EMC). Zij zijn met een stand aanwezig op het EMC Event 2016 en staan voor u klaar met informatie en advies. Meer informatie kunt u vinden op www.emc-event.nl.

Voor meer informatie en om u in te schrijven voor het EMC Event 2016: www.emc-event.nl.
Deelname is kosteloos en omvat het gehele programma, inclusief seminar materiaal, lunch en een borrel. Aan het eind van de dag krijgt de deelnemer een “goodiebag”, met veel interessant materiaal, en een certificaat van deelname mee.