Bedrijven
Elincom 50 jaar
Vrijdag 20 juni jongstleden was het dubbel feest op de parkeerplaats naast het kantoor van Elincom. Samen met klanten, leveranciers, collega’s, afgevaardigden van FHI en andere belangstellenden werd het vijftigjarig bestaan van de firma groots gevierd. Zelfs de oprichter van Elincom, Pieter Baas die samen met zijn vrouw het bedrijf in 1975 in Stadskanaal heeft opgericht, was afgereisd naar Capelle aan den IJssel om het feest mee te vieren.
Tegelijkertijd werd ook de verjaardag van Hans Zijlstra, CEO van de firma, gevierd en zongen de aanwezigen Hans een lang leven toe. In zijn toespraak besprak hij de geschiedenis van het bedrijf. Hoe de firma via diverse wegen vanuit oost Groningen in de Randstad terecht gekomen was waarbij één ding gebleven is – het bijstaan van de klanten in het vinden van de juiste componenten voor hun project.
Onder het genot van Italiaans eten en drinken werd het feest gevierd waarbij het mooie weer bijdroeg aan de feestvreugde. En ook de livemuziek en hun muziekbingo maakte dat het een geslaagd evenement was, zoals we dat eigenlijk van Elincom wel kennen.
Namens e-totaal nogmaals de hartelijke gelukwensen en op naar de volgende 50 jaar.


