Aftellen tot Elektro Vakbeurs Venray
Het aftellen tot de eerste editie van Elektro Vakbeurs Venray op 6, 7 en 8 maart is begonnen. De nieuwe beurslocatie in het zuiden, Evenementenhal Venray, vertegenwoordigd drie dagen lang elektrotechniek in de breedste zin van het woord.
Als we de voortekenen mogen geloven, wordt de eerste editie van Elektro Vakbeurs Venray succesvol, aldus beursorganisator Marit Rothman. “Elektro Vakbeurs Venray is een nieuwe beurs, die als zelfstandige vakbeurs gezien wordt door de markt. Exposanten die zich hebben ingeschreven vertegenwoordigen niet alleen in het bijzonder Zuid Oost-Nederland maar zijn landelijk actief. Dat is voor ons een belangrijk teken dat de vakbeurs bij veel elektrotechnische bedrijven aanslaat en vertrouwen wekt.”
Zeker tachtig exposanten zijn aanwezig op de vakbeurs. De vakbeurs is geopend van dinsdag 6 t/m donderdag 8 maart a.s. van 14.00 – 22.00 uur.
U kunt uw entreebewijs aanvragen via www.evenementenhal.nl.